Urząd

Ratusz zaprasza!

0

W imieniu Bronisława Klity, przewodniczącego Komisji Rewizyjnej zapraszamy wszystkich mieszkańców zainteresowanych sprawą przekroczenia dyscypliny finansów publicznych przez Franciszka Skibickiego na pierwsze posiedzenie Komisji do Ratusza w dniu 12.10.2015r.
Posiedzenie rozpocznie się o godz. 13:00
Pracę Komisji zainicjował przewodniczący Rady Miejskiej Krzysztof Leszczyński na podstawie pisma Rzecznika Dyscypliny Finansów Publicznych z siedzibą przy Regionalnej Izbie Obrachunkowej we Wrocławiu (pismo przewodniczącego publikujemy poniżej).
Pismo Przewodniczącego Rady Gminy Krzysztofa Leszczyńskiego do Komisji Rewizyjnej
W myśl Konstytucji i ustawy o dostępie do informacji publicznej każdy Obywatel ma prawo – uczestnicząc w obradach – obserwować, słuchać, a nawet uśmiechać się z przekąsem, jeśli obrady Komisji stoczą się na nazbyt protekcjonalne ścieżki, w tym próby manipulacji czy wręcz sankcjonowanie nieprawdy przez Radnych.
Moim zdaniem także członkowie Komisji Rewizyjnej w osobach szanownego radnego Piotra Piech(a) i radnego Krzysztofa Kowalczyk(a) – jak zwykle merytorycznie przygotowani do obrad – rzetelnie i odpowiedzialnie sprawdzą, czy Franciszek Skibicki przekroczył dyscyplinę finansów publicznych.
Oby nie!

Robert „Paul” Harenza

Burmistrz Chocianowa ma problemy z dyscypliną
Pełne ręce roboty Komisji Rewizyjnej

W Chocianowie obniżki, chociaż wszędzie odwrotnie…

Poprzedni artykuł

Ruszyło prokuratorskie śledztwo w sprawie Brunowa

Następny artykuł

Comments

Comments are closed.

Login/Sign up