Ratusz zaprasza!

W imieniu Bronisława Klity, przewodniczącego Komisji Rewizyjnej zapraszamy wszystkich mieszkańców zainteresowanych sprawą przekroczenia dyscypliny finansów publicznych przez Franciszka Skibickiego na pierwsze posiedzenie Komisji do Ratusza w dniu 12.10.2015r.

Posiedzenie rozpocznie się o godz. 13:00

Pracę Komisji zainicjował przewodniczący Rady Miejskiej Krzysztof Leszczyński na podstawie pisma Rzecznika Dyscypliny Finansów Publicznych z siedzibą przy Regionalnej Izbie Obrachunkowej we Wrocławiu (pismo przewodniczącego publikujemy poniżej).

Pismo Przewodniczącego Rady Gminy Krzysztofa Leszczyńskiego do Komisji Rewizyjnej

W myśl Konstytucji i ustawy o dostępie do informacji publicznej każdy Obywatel ma prawo – uczestnicząc w obradach – obserwować, słuchać, a nawet uśmiechać się z przekąsem, jeśli obrady Komisji stoczą się na nazbyt protekcjonalne ścieżki, w tym próby manipulacji czy wręcz sankcjonowanie nieprawdy przez Radnych.

Moim zdaniem także członkowie Komisji Rewizyjnej w osobach szanownego radnego Piotra Piech(a) i radnego Krzysztofa Kowalczyk(a) – jak zwykle merytorycznie przygotowani do obrad – rzetelnie i odpowiedzialnie sprawdzą, czy Franciszek Skibicki przekroczył dyscyplinę finansów publicznych.

Oby nie!

Robert „Paul” Harenza

Burmistrz Chocianowa ma problemy z dyscypliną

Pełne ręce roboty Komisji Rewizyjnej

Komentarze

x

Zobacz także...

FAKTY Chocianów: Ja i moja rodzina nie liczy na ochronę narodowej Policji. Do widzenia…

źródło foto: Janusz Lech Komentarze

Dyskusyjne Forum Samorządowe Roberta Harenzy: Inwestycje w bezpartyjnych Wanów Chocianowa to marnowanie publicznych pieniędzy

TYLKO U NAS: O kosztownej i złej „inwestycji” Chocianowskiego samorządu w urzędników z Lubina. I ...