Agroturystyka, folklor i gminne wyjazdy integracyjne

Kończy się sezon imprez plenerowych. Za nami majówki, dni jagody, zawody strażackie, festiwale ludowe i dożynki. Co prawda w tym roku zabrakło dnia chłopa w Trzebnicach, ale sezon i tak był bogaty w formę , a i w treść niebiedny.

Zresztą Franciszek Skibicki od początku kadencji zdążył przyzwyczaić nas do integracji wokół folkloru, masowych imprez kulturalno-rozrywkowych i do ciężkiej pracy, którą potrafi nagrodzić.

Otóż właśnie nadeszła chwila nagrodzenia wybranych Z nieoficjalnych źródeł wiem, że burmistrz zorganizował dwudniowy studyjny wyjazd integracyjny. Uczestnicy będą studiować agroturystykę i integrację. Popieram. Po wielomiesięcznym trudzie krzewienia kultury, wartości ludowych i pracy na rzecz społeczeństwa należy się integracyjny relaks.

Wyjazd na dwudniową imprezę nastąpi w piątek. Dział Promocji Urzędu Miasta i Gminy przygotował cały pakiet atrakcji. Czyli zadbał o wikt i opierunek, jak mówią bywalcy wyjazdów integracyjnych.

Fakty z nieukrywaną zazdrością wyczekują na szczęśliwy powrót wycieczki.

Komentarze

x

Zobacz także...

Poczęstunek dla odpustowych gości…

Wczoraj w Chocianowcu odbył się Odpust. Jak poinformowali nas anonimowi wielbiciele odpustów, poczęstunek trwał późnych ...