Kultura

Dzień Seniora

0

Szanowni Seniorzy!
Tradycją chocianowskiego Związku Emerytów i Rencistów jest to, że prawdziwym Świętem jest dopiero ten dzień, w którym spotykacie się wszyscy, by razem coś uczcić. Jako burmistrz Chocianowa, a teraz jako członek Zarządu Powiatu wiem o tym doskonale. Nieraz wspólnie świętowaliśmy Wasze spotkania. Dzisiaj w Chocianowskim Ośrodku Kultury znów obchodzicie międzynarodowy Dzień Osób Starszych, chociaż oficjalnie wszyscy obchodzili go 1. października. I to jest piękne, że nie kalendarz bądź ONZ wyznacza Wam spotkania.
Jesteście wyjątkowi!
Życzę Państwu, aby pamięć o osobach starszych nie kończyła się na tym jednym dniu, a aktywność i pasja nie opuszczały nigdy!
Życzę wszystkim także, aby dojrzały wiek był czasem aktywnym, pełnym pasji, a jednocześnie poczuciem spełnienia, satysfakcji i pewności zajmowanego miejsca w życiu. Sam chciałbym w odpowiednim czasie tego doświadczyć!
Jednocześnie mam nadzieję, że Międzynarodowy Dzień Osób Starszych będzie niósł ze sobą nowe inicjatywy, które poprawią jakości życia seniorów oraz pomogą lepiej wykorzystywać Wasz społeczny potencjał.
Kochani Seniorzy, dużo zdrowia!
 

Roman Kowalski
Członek Zarządu Powiatu Polkowickiego

Norbert Piotrowski – czwarty pasażer Komisji Rewizyjnej

Poprzedni artykuł

Metamorfoza pawilonu sportowego na stadionie w Chocianowie

Następny artykuł

Comments

Comments are closed.

Login/Sign up