Dzień Seniora

Szanowni Seniorzy!

Tradycją chocianowskiego Związku Emerytów i Rencistów jest to, że prawdziwym Świętem jest dopiero ten dzień, w którym spotykacie się wszyscy, by razem coś uczcić. Jako burmistrz Chocianowa, a teraz jako członek Zarządu Powiatu wiem o tym doskonale. Nieraz wspólnie świętowaliśmy Wasze spotkania. Dzisiaj w Chocianowskim Ośrodku Kultury znów obchodzicie międzynarodowy Dzień Osób Starszych, chociaż oficjalnie wszyscy obchodzili go 1. października. I to jest piękne, że nie kalendarz bądź ONZ wyznacza Wam spotkania.

Jesteście wyjątkowi!

Życzę Państwu, aby pamięć o osobach starszych nie kończyła się na tym jednym dniu, a aktywność i pasja nie opuszczały nigdy!

Życzę wszystkim także, aby dojrzały wiek był czasem aktywnym, pełnym pasji, a jednocześnie poczuciem spełnienia, satysfakcji i pewności zajmowanego miejsca w życiu. Sam chciałbym w odpowiednim czasie tego doświadczyć!

Jednocześnie mam nadzieję, że Międzynarodowy Dzień Osób Starszych będzie niósł ze sobą nowe inicjatywy, które poprawią jakości życia seniorów oraz pomogą lepiej wykorzystywać Wasz społeczny potencjał.

Kochani Seniorzy, dużo zdrowia!

 

Roman Kowalski
Członek Zarządu Powiatu Polkowickiego

Komentarze

x

Zobacz także...

Ave – witam Panią… (List Zakochanego Faceta)

motto artykułu: „To nieprawdopodobne, że pisząc te słowa, wciąż czuję dotyk Pani dłoni…„ No to ...

Koncert Zimowy – następny sukces Rady Miejskiej Chocianowa – podawano tylko przedszkolną muzyczną owsiankę, ale za to na koniec zaproszono na tort

Napisałem tyle początków tego artykułu, że aż sam jestem zadziwiony ich ilością. Uwierzcie, że jeden ...