Urząd

W Chocianowie ruszył "Czas na zmiany". Szkoda, że nie pojawił się burmistrz, ani przewodniczący Rady Miejskiej. Szkoda…

0

…Taśmy, barierki, ogrodzenia, wstrzymany ruch pojazdów na drogach przed Urzędem Miasta i Gminy Chocianów – o co chodzi? Ludzie po wyjściu z pracy nie mogli swobodnie poruszać się po ulicach Ratuszowej i 3 Maja. Co się stało? Odpowiedź jest, choć nie prosta. Otóż Tomasz Kulczyński akurat dzisiaj, na kilka minut przed rozpoczęciem Zgromadzenia Publicznego mieszkańców przed Urzędem przy Ratuszowej w proteście dotyczącym Oświaty wiejskiej i dowozu dzieci do szkół postanowił rozpocząć „manewry” służb komunalnych, począwszy od MZGKiM, przez PWK, a skończywszy na manewrach służ propagandowych biegających ze statywem z kamerą i aparatami.Komitet Obywatelski Obrony szkół w Parchowie i Szklarach Dolnych zgodnie z wymogami uzyskał zgodę zgodę, by na godz 15:00 zwołać zgromadzenie dotyczące demolowania przez Radę Miejską systemu szkół i transportu dzieci w Gminie Chocianów, to po pierwsze.

Po drugie… Burmistrz,żeby skutecznie, aczkolwiek „dyskretnie” zakłócić właśnie to zgromadzenie ogrodził całą przestrzeń przed Urzędem. Burmistrz choć nieobecny zademonstrował moc – ogrodził się. Właśnie na 15:00 zaplanował manewry służb kanalizacyjnych i miejskich, począwszy od Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej dowodzonej przez Elżbietę Kowalczuk, poprzez Przedsiębiorstwo Wodno Kanalizacyjne PWK Sp. z oo. na służbach propagandowych skończywszy (reprezentowanych przez:
1) Kasper Nowak – kamera, statyw, pracownik Fundacji Dumni z Chocianowa na czarno z Lubina…

2) Krzysztof Kochowicz – aparat, potwierdzający braterstwo z sekretarką burmistrza, dodatkowo koleś, który przed Sądem Rejonowym w Lubinie przyznał się, że pomawiał i hejtował Annę Pichałę w czasie na przełomie 2017/2018 roku

Niewątpliwie w jednym czasie nałożyły się na siebie dwa eventy – zgromadzenia mieszkańców radnej Anny Pichały i event „na wysokim poziomie” Tomasza Kulczyńskiego, który zdezorganizował na wiele godzin funkcjonowanie miasta (jak niedawno transport, Oświatę, budżet, pracę Rady Miejskiej…)

Zgromadzenie miało tylko na celu przedstawienie postulatów mieszkańców wsi Parchów i Szklary dolne. A poniżej postulaty!

O ile mieszkańcy sołectw Parchów i Szklary Dolne do dzisiaj myśleli, że istnieje jakaś możliwość przekonania Rady Miejskiej i burmistrza do swoich racji, o tyle szopka, którą zorganizowali nie pozostawia złudzeń. Nie ma z kim rozmawiać w chocianowskim samorządzie. Należy jak najszybciej rozwiązać to szemrane towarzystwo, które za publiczne pieniądze na daremne defrauduje zużywanie taśmy ogrodzeniowej…
Warto dodać, że służby propagandowe Fundacji Tomasza Kulczyńskiego protest mieszkańców gminy Chocianów widzą zezowatą kamerą Kaspera Nowaka. Kamera nie widzi burmistrza (bo się gdzieś zaszył…), ale za to hejtuje podmiot strachu burmistrza – podatników gminy Chocianów.

Kamera także nie widzi szarych komórek dziennikarza Fundacji, który – o bossiuuuu – nie wie, co wypisuje…

Prawdopodobnie ogarnięty lubińską ignorancją Kasper Nowak napisał:

(…) Kolejny raz mieszkańcy naszej gminy (chłopak jest z Lubina – przypis mój) nie dali się nabrać opozycji, która wszelkimi możliwymi sposobami usiłuje atakować urzędników i ich pracę, by zbić na tym polityczny kapitał (…)

A mówiąc między nami, o tym to porozmawiamy podczas Referendum.

Gienek

"Wąskie gardło" Ewy Kałuzińskiej i rzecznika burmistrza Krystiana Wana to następny argument za Referendum

Poprzedni artykuł

Kto funduje dziadostwo Gminie Chocianów?

Następny artykuł

Comments

Comments are closed.

Login/Sign up