Urząd

Się ma! "Otrepian" od FAKTY Chocianów na licytacji! Szefowa WOŚP o mało nie obiecała wylicytować najwyższą cenę!

0

Scena na Rynku w Chocianowie – jak widać – po rozejściu się aktorów szopki Orszaku Trzech Króli wieje pustką, ale już nie długo! Szefowa Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Agencja Eventowa Klaudia Beker już odlicza nie tylko dni, ba – odlicza nawet sekundy do niedzieli, 14 stycznia 2018 roku. Wtedy Orkiestra pod jej batutą ruszy z gracją, jak rosyjskie żurawie skrzydłami podczas rozgrzewki do lotu do ciepłych krajów. Informuję, że podczas 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wyłącznie w Chocianowie pod młotek Klaudii Beker trafi się rzecz o wartości sentymentalnej dla FAKTY Chocianów.
Otrepian, bo o nim mowa – to wykonana z papieru fantazja Izabeli Boczniewicz na temat klasycznego instrumentu klawiszowego. Otrepian jest wytworem wyobraźni nie-męskiej, jest uroczy, więc także i piękny, delikatny, zmysłowy w dotyku, a poza tym posiada dużo ażurowych przestrzeni, w których oprócz Piękna (jednego z dobrodziejstw tego Świata) mieści się cała skomplikowana wrażliwość natury kobiecej (tzn. i Prawda, i Dobro).
Otrepian o wymiarach …w skali …. został wykonany metodą quillingu, a każdy ażur, fryz, secesyjny wygibas ma dla mnie (co już powiedziałem) wartość szczególną. Na świątecznej licytacji natomiast osiągnie wartość wyrażoną w chocianowskich złotówkach!
FAKTY Chocianów już dzisiaj namawiają, by ilość złotówek była co najmniej tak wielka, jak moja sympatia do Pani ze snów, a odwrotnie proporcjonalna do niechęci, jaką mógłbym żywić do wielu lokalnych polityków, radnych, mentorów, w tym do samego burmistrza Chocianowa o imieniu Franciszek i ładnym nazwisku Skibicki.
Na Otrpian oddacie ostatnie zaskórniaki? Warto! Zapewniam, że nabywca Otrepianu od FAKTY Chocianów dodatkowo gwarancję, że „instrument” stroi bez względu na pogodę, bez względu, kto go dotknie… Jest jak czarodziejska butelka, z której w razie potrzeby wyłoni się jakiś Gin.
Się ma!

FAKTY Chocianów
Robert Harenza

Prrrrry, szalony… Chcę już zsiąść z tego wielbłąda

Poprzedni artykuł

FAKTY Chocianów radykalnie "licytowały" Chocianów! Poszedł za 20 zł!

Następny artykuł

Comments

Comments are closed.

Login/Sign up