Urząd

"Koniec Pichały" – oznajmił hejter Sebastiana Grygorcewicza. Następne jego ogłoszenie będzie brzmieć: "Koniec Kulczyńskiego".

0

Nie ma co owijać w bawełnę – Tomasz Kulczyński, podkreślę, że już od roku burmistrz Chocianowa zachowuje się nadal małostkowo, jakby jeszcze nie skończyła się kampania wyborcza z 2018 roku. Stosuje metody kampanii wyborczej – czyżby nie zauważył, że w grudniu dwa lata temu wygrał wybory?! Nie twierdzę tym samym, że w ogóle niewiele zauważa, co mógłby odczytać, jako „znieważenie funkcjonariusza publicznego” O, nie! Nie znieważam „funkcjonariusza”, a jedynie podkreślam, że walczy z Anną Pichałą charakterystycznymi dla kampanii wyborczych metodami. O co wciąż walczy? Żeby wizerunkowo zniszczyć kontrkandydata? Na muchę (sołtys Parchowa) wytoczył wszystkie kampanijne działa. „I śmieszno, i straszno…”, jakby powiedział mój kolega z wojska.

Czyżby Tomasz Kulczyński nie był pewny, że w 2018 roku już wygrał i musi to sobie powtarzać przy każdej okazji słowami wynajętego z Lubina „hejtera” Kaspera Nowak? Czuje się lepiej, jak za pieniądze gminne „K.N.” napisze „Koniec Pichały”?

Szanowni Państwo,
to objaw radości z wygranych wyborów, czy wmawianie opinii publicznej, że Tomasz Kulczyński wygrał wybory? Ups… Nie znieważając „funkcjonariusza publicznego” muszę jednak zaryzykować tezę, że na zwalczanie „muchy” użył maksimum środków kampanii wyborczej, zaczynając od pomysłu wniosku mieszkańców o odwołanie „sołtysiny”, poprzez wydanie zarządzenia rażąco naruszającego prawo, akcję w Szkole Podstawowej , że o samojezdnych bilbordach (tonących w mokradłach Parchowa…) nie wspomnę…
Najlepiej, jak już pozostawię Państwa z kampanią hejtu przeciwko Annie Pichała wstrzymując się od komentarzy:
1. Hejterska działalność Kaspera Nowaka na portalu chocianów.pl, administrowanym przez Sebastiana Grygorcewicza, piszącego jak ze sraczką w kółko to samo, że sołtys Parchowa zajmuje się tylko pisaniem na Facebook i nagrywaniem sesji (jeśli do tej całej litanii odniesie się chociażby raz Pani Pichała, zostanie w następnych wpisach nazwana „pieniaczką”)

2. Obwoźna przyczepa reklamowa (Panią sekretarz Gminy Patrycję Yugo utwierdzam w wiedzy, że przyczepa nie jest własnością Gminy Chocianów, lecz firmy Black Horse z Lubina, agencji brata Sebastiana Grygorcewicza – bo na sesji Pani sekretarz sprawiała wrażenie, że nie wie, że przyczepa jest z Lubina…)
https://www.facebook.com/memychocianowareaktywacja/videos/533877297259018/
3.
https://www.facebook.com/faktychocianowpl/videos/126240172159457/

Ciąg dalszy obwoźnej kampanii
3. Akcja plakatowa – oby więcej plakatów drukowanych w Lubinie przywiesić na każdym słupku i źdźble trawy

Sami powiedzcie, czy kampania wyborcza z 2018 roku trwa w najlepsze? Zorganizowana dezinformacja i hejt prowadzona przez kilku „fachowców” z Lubina, nie tylko słono kosztuje Gminę Chocianów, ale także źle wpływa na społeczne odczucia mieszkańców. Proszę oświadczenie członków Rady Sołeckiej.

Hejter Kasper Nowak ogłosił „Koniec Pichały”. Nie jest z Chocianowa, więc nie wie, że się „pięknie myli”. Ta „sołtysina” nie takich, jak Tomasz Kulczyński… (chciałem napisać: łykała na śniadanie, ale to byłoby „znieważeniem funkcjonariusza publicznego”, który zatrudnia – oczywiście nie wprost, nie bezpośrednio – taką dziennikarską potrawkę, jak Kasper Nowak) wprowadzała w prawdziwy zachwyt lub… w kompleksy. Na nic zdały się działania Dyrektor MZGKiM Elżbiety Kowalczuk, wykonującej zalecenia swojego mocodawcy

I jeszcze:

Nigdy nie publikowałem swoich esmesów, niemniej dzisiaj na koniec zrobię wyjątek. To wczoraj napisałem do radnej Anna Pichała:

„Pani nie zawiodła. Uważam, że wyjątkowo nietrafnie (stres, wiem…) ustawiła Pani scenariusz. W punkcie Pani wystąpienia końcowego należało nie czytać z kartki, podejść maksymalnie blisko do krzeseł i mówić od siebie, patrząc ludziom w oczy. P.S. Przecież było wiadomo, że to Zebranie było plebiscytem, a nie merytorycznym spotkaniem. Ludzie przyszli, żeby zagłosować na osobę, na tak albo na nie. Nikt, oprócz Pani, nie przyszedł, żeby się nawrócić, dać przekonać merytoryczną rozmową. Niemniej cokolwiek Pani by nie zrobiła, wynik byłby ten sam. Wszystko było zero-jedynkowe od chwili ogłoszenia zarządzenia przez burmistrza”

 

Jeśli „Koniec Pichały” nastąpił, następnym w kolejności powinien być chyba „Koniec Kulczyńskiego”…

Robert Harenza

P.S.

Mam się bać ! I przepraszać… Do tego nakłania burmistrz Gminy Chocianów swojego oddanego przeciwnika

Poprzedni artykuł

Czy Rada Miejska Chocianowa jest organem stanowiącym, czy już tylko zorganizowaną grupą łobuzów?

Następny artykuł

Comments

Comments are closed.

Login/Sign up