Urząd

Słowo wstępne

0

Na pewno zaskoczę tych, którzy od miesiąca czekają na uruchomienie portalu Robert HarenzaWieści Lokalne. Czekali na Wieści, a dzisiaj czytają FAKTY Chocianów.
W związku z powyższym przepraszam przede wszystkim Franciszka Skibickiego, Burmistrza Miasta i Gminy Chocianów, który odmówił udzielenia wywiadu Wieściom. Odpowiedział że

„wszelakie informacje o podejmowanych przeze mnie działaniach i aktualnych sprawach gminy są na bieżąco zamieszczane na stronie portalu społecznościowego, stronie www.chocianow.pl, Biuletynie Informacji Publicznej oraz gazecie „INFORMATOR”.

Przepraszam również wszystkich Radnych, do których zwróciłem się z prośbą o wywiad. Odpowiedzieli tylko radni, którzy noszą imię Krzysztof – Krzysztof Kowalczyk i Krzysztof Leszczyński.
Krzysztof Leszczyński napisał:

Wyrażam zgodę na wywiad z Panem pod warunkiem , że moje wypowiedzi zostaną przedstawione bez jakiejkolwiek zmiany ich treści

Niemniej po dwóch dniach zmienił zdanie. Wyraził się:

Przewodniczący Rady nie powinien wypowiadać się w niepewnych i niewiarygodnych mediach. Taka refleksja przyszła mi po przemyśleniu

Szanowni Czytelnicy!
Chciałbym uspokoić tych, którzy gubią się w domysłach, czy FAKTY Chocianów będą tak „ekscentryczne” jak WOLNY Chocianów, tak publiczno-prywatne jak portal chocianow.com.pl albo nijakie jak portal e-chocianów.pl.
FAKTY Chocianów to portal, który z założenia ma syntetyzować wiedzę na temat Gminy Chocianów, jej relacji z Regionem oraz autorsko komentować wydarzenia o publicznym znaczeniu. Będę informować o faktach, które mają miejsce w lokalnym życiu.
FAKTY Chocianów będą portalem umiarkowanym, dla którego polityka, na równi z poezją czy folklorem są tylko formą naszej lokalnej aktywności oraz zaspakajaniem elementarnych potrzeb.
Nie będziemy tutaj mówić o rzeczach wielkich. FAKTY Chocianów będą z założenia lokalne. Będą opowiadać o sprawach, które dzieją się na gminnym podwórku.

Robert Harenza

logo_big

Wznowiony początek końca kadencji Skibickiego (cz. XXII– przedostatnia)

Poprzedni artykuł

Burmistrz Chocianowa nie czytał "Lalki"

Następny artykuł

Comments

Comments are closed.

Login/Sign up