Słowo wstępne

Na pewno zaskoczę tych, którzy od miesiąca czekają na uruchomienie portalu Robert HarenzaWieści Lokalne. Czekali na Wieści, a dzisiaj czytają FAKTY Chocianów.

W związku z powyższym przepraszam przede wszystkim Franciszka Skibickiego, Burmistrza Miasta i Gminy Chocianów, który odmówił udzielenia wywiadu Wieściom. Odpowiedział że

„wszelakie informacje o podejmowanych przeze mnie działaniach i aktualnych sprawach gminy są na bieżąco zamieszczane na stronie portalu społecznościowego, stronie www.chocianow.pl, Biuletynie Informacji Publicznej oraz gazecie „INFORMATOR”.

Przepraszam również wszystkich Radnych, do których zwróciłem się z prośbą o wywiad. Odpowiedzieli tylko radni, którzy noszą imię Krzysztof – Krzysztof Kowalczyk i Krzysztof Leszczyński.

Krzysztof Leszczyński napisał:

Wyrażam zgodę na wywiad z Panem pod warunkiem , że moje wypowiedzi zostaną przedstawione bez jakiejkolwiek zmiany ich treści

Niemniej po dwóch dniach zmienił zdanie. Wyraził się:

Przewodniczący Rady nie powinien wypowiadać się w niepewnych i niewiarygodnych mediach. Taka refleksja przyszła mi po przemyśleniu

Szanowni Czytelnicy!

Chciałbym uspokoić tych, którzy gubią się w domysłach, czy FAKTY Chocianów będą tak „ekscentryczne” jak WOLNY Chocianów, tak publiczno-prywatne jak portal chocianow.com.pl albo nijakie jak portal e-chocianów.pl.
FAKTY Chocianów to portal, który z założenia ma syntetyzować wiedzę na temat Gminy Chocianów, jej relacji z Regionem oraz autorsko komentować wydarzenia o publicznym znaczeniu. Będę informować o faktach, które mają miejsce w lokalnym życiu.

FAKTY Chocianów będą portalem umiarkowanym, dla którego polityka, na równi z poezją czy folklorem są tylko formą naszej lokalnej aktywności oraz zaspakajaniem elementarnych potrzeb.

Nie będziemy tutaj mówić o rzeczach wielkich. FAKTY Chocianów będą z założenia lokalne. Będą opowiadać o sprawach, które dzieją się na gminnym podwórku.

Robert Harenza

logo_big

Komentarze

x

Zobacz także...

FAKTY Chocianów: Ja i moja rodzina nie liczy na ochronę narodowej Policji. Do widzenia…

źródło foto: Janusz Lech Komentarze

Dyskusyjne Forum Samorządowe Roberta Harenzy: Inwestycje w bezpartyjnych Wanów Chocianowa to marnowanie publicznych pieniędzy

TYLKO U NAS: O kosztownej i złej „inwestycji” Chocianowskiego samorządu w urzędników z Lubina. I ...